Çarşamba , 23 Nisan 2014
Buradasınız: Anasayfa » Teknoloji » HTC One Mini Fiyatı ve Özellikleri
HTC One Mini Fiyatı ve Özellikleri

HTC One Mini Fiyatı ve Özellikleri

Çok tutulan telefonların mini versiyonlarını üreten firmaların arasına HTC de katıldı. One’ın 4.3 inçlik versiyonu HTC One mini raflardaki yerini aldı. Görünüm itibariyle çok bir değişim göstermeyen HTC One Mini performans olarak tabi ki HTC One’dan daha düşük.

htc one mini HTC One Mini Fiyatı ve Özellikleri

HTC One Mini Fiyatı ve Özellikleri

HTC One ve HTC One Mini arasındaki en belirgin fark işlemcileri. HTC One Mini’de 1.4 GHz Snapdragon 400 çift çekirdekli işlemci kullanılırken sistem belleği olarak 1 GB RAM ve 16 GB dahili hafıza kullanılıyor. HTC One’da kullanılan NFC ve optik görüntü sabitleme teknolojisi HTC One Mini’de kullanılmamış. Ancak yapılan açıklamada, bu değişikliklerin kullanımda çok fark yaratmadığının altı çiziliyor ve yapılan bu işlem “köşelerden kırmak” olarak tanımlanıyor.

HTC One Mini’de, One’daki gibi 1080p ekran yerine 720p Super LCD kullanılmış. Renk seçenekleri olarak Siyah ve Gümüş olarak kullanılan HTC One Mini’de BloomSound teknolojisi ve 1800 mAH pil yer alıyor. Cihazın Ağustos ayında piyasaya sürüleceği bilgisi verilirken, öncelikle İngiltere ve Almanya’da görücüye çıkacağı belirtiliyor.

HTC One Mini fiyatı hakkında henüz bir bilgi bulunmuyor fakat açıklandığında bu sayfadan takip edebilirsiniz.

2 yorum

  1. Arkadaş HTC One Mini fiyatı henüz belli olmadığı için burada da bir bilgi yok. Resmi açıklama geldiğinde ya da piyasaya sürüldüğünde biz de buraya ekleyeceğiz.

  2. Ya bu HTC One Mini on numara telefon ya deneme şansım olmuştu.

Bir Yorum Yaz